wtorek, 29 listopada 2011
poniedziałek, 28 listopada 2011
............
....wszystko co sie dzieje idzie w jakims kierunku nastepuja pory roku pada snieg spadaja liscie wszystko sie rodzi do zycia....biore wdech widze ciebie swiat staje sie piekniejszy wszystko dookola wiruje jak gdyby nie mial sie nigdy skonczyc czas....podchodze zblizamy sie do siebie gdy jestem juz na tyle blisko cos dziwnego dzieje sie tam w glebi ....zadaje sobie pytanie co to jest???....podchodze jeszcze blizej lapiesz mnie za reke przyciagasz szepczesz do ucha dwa piekne slowa Kocham Cie....przytulasz i wszystko dookola staje czas sie zatrzymal....w tej chwili moglabym trwac wiecznosc przytulona do ciebie objeta twoimi rekoma na zawsze tylko z toba....
wtorek, 22 listopada 2011
niedziela, 20 listopada 2011
sobota, 19 listopada 2011
piątek, 18 listopada 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)













