wtorek, 16 sierpnia 2011

:*

yyyyyyyy.....


 Maksiuuuuu <33333333333333





Cały czas zapominam, przecież to nie tutaj. To nie ten świat. Tu trzeba być kimś innym. Uczę się tego z każdym dniem, każdą chwilą, lecz czasami wypada mi to z głowy. Wszystko zmusza mnie do bycia inną osobą. Tkwię nadal w tym gównie i chciałabym już z niego wyjść.
   

.... pod prąd ....

....ha ha ha moja mama to jest niezla jechac pod prad .... :P:P:P:P:P







 

niedziela, 14 sierpnia 2011

... zielona koszulka ...:P

:*

 

Każdy nowy dzień jest kwiatem
Który zakwita w naszych rękach
Tam gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc.
Serce to cząstka człowieka,
Które tęskni, kocha i czeka.:*
 

                                                                                         




sobota, 13 sierpnia 2011



. . .


                                  "RÓB TO NA CO MASZ OCHOTĘ A NIE TO CO WYPADA"
To nie był przypadek. 
Niewinny początek wszystkiego. 
Najpierw rozmowy, potem pierwsze i drugie spotkanie,
kompletne zainteresowanie. 
Wtedy jeszcze było niewiadome, 
jaka słodka podróż mnie czeka.


♥♥ misiek ♥♥

...


 no to zaczynamy :P:P:P:P