poniedziałek, 26 marca 2012

sobota cala spedzona z Misiem ♥ weekend tez nie nalezal do najgorszych ... byl spedzony pozytywnie przy ksiazkach :P jeszcze 3 dni i wolne .. moze wreszccie odpoczne ... xoxoxox D.

wtorek, 20 marca 2012

:*

... i kochać Cię tak mocno teraz z całych sił, jakby miało nie być jutra <3 ..
    

                                                           SKARBIE MÓJ<3                                                               

piątek, 16 marca 2012

Tomsyy :DDDD

aaaa chce miec takkie  :P♥



jaaaa jt trzeba rano wstan nie wiem czy mi sie bd chcialo ... pobudka o 7 , trzeba sie ogarnac i jechac na RYSUNEK moze jakies fotki ... xoxoxoxo
aaaa pierwszy dzien wolny od nauki .... relaks ... male piwko z Neti ♥ za tydzien powtórka hahhahaha odwala :P