niedziela, 14 sierpnia 2011

:*

 

Każdy nowy dzień jest kwiatem
Który zakwita w naszych rękach
Tam gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc.
Serce to cząstka człowieka,
Które tęskni, kocha i czeka.:*
 

                                                                                         




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz