I and U
sobota, 13 sierpnia 2011
To nie był przypadek.
Niewinny początek wszystkiego.
Najpierw rozmowy, potem pierwsze i drugie spotkanie,
kompletne zainteresowanie.
Wtedy jeszcze było niewiadome,
jaka słodka podróż mnie czeka.
♥♥ misiek ♥♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz