sobota, 13 sierpnia 2011

To nie był przypadek. 
Niewinny początek wszystkiego. 
Najpierw rozmowy, potem pierwsze i drugie spotkanie,
kompletne zainteresowanie. 
Wtedy jeszcze było niewiadome, 
jaka słodka podróż mnie czeka.


♥♥ misiek ♥♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz