wtorek, 16 sierpnia 2011

yyyyyyyy.....


 Maksiuuuuu <33333333333333





Cały czas zapominam, przecież to nie tutaj. To nie ten świat. Tu trzeba być kimś innym. Uczę się tego z każdym dniem, każdą chwilą, lecz czasami wypada mi to z głowy. Wszystko zmusza mnie do bycia inną osobą. Tkwię nadal w tym gównie i chciałabym już z niego wyjść.
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz