yyyyyyyy.....
Maksiuuuuu <33333333333333
Cały czas zapominam, przecież to nie tutaj. To nie ten świat. Tu trzeba być kimś innym. Uczę się tego z każdym dniem, każdą chwilą, lecz czasami wypada mi to z głowy. Wszystko zmusza mnie do bycia inną osobą. Tkwię nadal w tym gównie i chciałabym już z niego wyjść.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz