I and U
wtorek, 20 marca 2012
:*
...
i
kochać Cię
tak mocno teraz z całych sił, jakby miało nie być jutra
<3
..
SKARBIE MÓJ<3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz