wtorek, 20 marca 2012

:*

... i kochać Cię tak mocno teraz z całych sił, jakby miało nie być jutra <3 ..
    

                                                           SKARBIE MÓJ<3                                                               

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz